ارائه دهنده برترین راه حل کشینگ اینترنت برای سرویس دهنده‌های اینترنت و مخابرات استان ها:

هزینه‌های بالای سرویس اینترنت در ایران یکی از مشکلات و دغدغه‌های عمده کاربران اینترنتی است. این مشکل ناشی از قیمت بالای پهنای باند خریداری شده توسط شرکت‌های ISP می‌باشد. یکی از راه حل‌های مناسب جهت جبران این هزینه بالا، Bandwidth Saving است و راهکار Caching امکان ذخیره سازی درصد بالایی از درخواست‌های HTTP کاربران را فراهم می‌سازد در نتیجه با این روش پهنای باند خریداری شده به نسبت زیادی افزایش می‌یابد.
شرکت BlueCoat از پیشگامان ارائه سرویس Caching  وب می‌باشد که از سال 1996 با عنوان Cache Flow سرویس Caching را ارائه داده است. این شرکت دارای بیش از 15 سال تجربه در حوزه Caching وب و فن آوری‌های وابسته به Proxy  و HTTP می‌باشد.
دستگاه CacheFlow جدید BlueCoat برای محیط‌های Carrier که دارای مشترکین زیاد و حجم ترافیک بالای رو به رشد می‌باشند، برای طول عمر بالاتر طراحی شده است. در واقع فن آوری Caching استفاده شده بر روی دستگاه‌های CacheFlow برای ماهیت متغیر اینترنت، به خوبی تکامل یافته است.
کاربرد اصلی تجهیزات Caching برای سرویس دهندگان پهنای باند است و به آنها کمک می‌کند تا با کاهش هزینه‌های انتقال و صرفه جویی در پهنای باند، هزینه و بهبود تجربه کاربران خود، با چالش‌های محتوای چند رسانه ای (که معمولا پهنای باند زیادی را اشغال می‌کنند) بتوانند مقابله کنند.

ویژگی‌های اصلی این محصول عبارتند از:

 1. ذخیره سازی پهنای 40 تا 55 در صد در برابر 15 تا 25 درصد سایر محصولات
 2. داشتن 20 پتنت ( Patent ) اختصاصی در طول 15 سال تجربه Transparent Caching
 3. پشتیبانی از Real Time OS اختصاصی و فایل سیستم کاملا بهینه شده
 4. عدم سرویس دهی محتوای بیات ( Stale )
 5. رعایت  کامل کپی رایت DMCA
 6. رعایت کامل تصدیق هویت
 7. عدم نیاز به Customization توسط کاربر
 8. Carrier Grade  در برابر Medium to Enterprise
 9. تضمین کارایی در صورت ایجاد هرگونه تغییر در WEB قبل از ارتقای سیستم عامل
 10. پشتیبانی از Web 2.0 و انتقال فایلهای بزرگ شامل file-sharing و سایتهای ویدیویی و در نتیجه ارائه تجربه کاربری بهتر.
 11. طراحی شده برای عملکرد با توان عملیاتی بالا و توسعه پذیری در شبکه‌های سطح carrier
 12. مدیریت و گزارش ترافیک وب به منظور درک بهتر ظرفیت مورد استفاده و عملکرد سیستم

شرکت فاواموج بدلیل دارا بودن سابقه طولانی در حوزه شبکه، ارتباطات و انجام پروژه‌های گوناگون، تجارب موفقی را در خدمت رسانی به شرکت‌های سرویس دهنده اینترنت در ایران داشته است. این شرکت با ارائه راه حل BlueCoat ، میزان قابل توجهی از هزینه‌های خرید پهنای باند را کاهش داده است به گونه ای که بعد از گذشت کمتر از یک سال،  تمامی هزینه‌های خرید این سرویس جبران گردیده و ارزش افزوده بالایی را به همراه آورده است.

 • خروجی PDF
درباره فاواموج

شرکت فاواموج (سهامی خاص)

تلفن: 89341000 - 021
آدرس الکترونیکی: info@favamouj.com

صفحات منتخب